Září 2013

Fuck it!

26. září 2013 v 22:46 | Tess |  Diary

Čtvrtek...už mi utek.Jooo blížíme se do finále tohoto týdne (tedy pracovního). Ač je to u mě neobvyklé, cítím určitou spokojenost v hloubi duše.Tenhle klid už jsem necítila sakra dlouho.Konečně tak nějak vycházejí věci v mým životě,jak bych si představovala :) ....teda až na Anu.Na tu jsem dosti zanevřela :( Jen jsem chtěla mít všechen ten shon zasebou a vrhnout se na to! Ale jak říká jedna moje kamarádka, pokud nezačneš dneska,tak nezačneš nikdy a na tom něco bude!
Včera jsem si koupila pěkný legíny ála džínsy (vel. 38) což je dobré,jen by to chtělo zpevnit ty nožky a bylo by to perfektní!! Perfekcionalismus je jedna z věcí,která mě v životě žene kupředu! Sice jsem v něm teprve na začátku,ale tak začít se nějak musí že? Člověk musí mít nejen vynikající vystupování na veřejnosti a dresscode. Co se oblečení týče,vzhledem k tomu,že jsem tam trochu shopaholik,mám ráda módu a sleduji co se v tomto světě děje,tak mě zarážejí módní kreace v českých ulicích.Ať si kdo chce nosí co chce,ale občas je to tak bijící do očí,že to nejde přehlédnout.
..........................

Zpátky k Aně. Musím se donutit kruva už cvičit,jinak budu tlustá jako zbytek naší populace.Je fakt hrůza vidět slečny,který se podřizují módnímu trendu - legíny a k tomu košile či triko a jsou vidět ty jejich OBŘÍ MAXI PRDELE. Ať si kdo chce nosí co chce,ale chce to trošku soudnosti a sebekritiky !!!!!!! Moje Ana nebude až tak úplná díky rodině (to už jsem zmiňovala) ale alespoň ta Paleo strava.

→ asi 150x jsem si zívla → 25000x zívnutí → nemá sílu dál přemýšlet co sem napíšu →
→ ve zkratce: JEZ ZDRAVĚ A HEJBEJ SE TY LÍNÁ MRCHO,PŘECI CHCEŠ BÝT THIN!!! :o)


Troška inspirace

20. září 2013 v 23:09 | Tess |  Inspiration20.9.

20. září 2013 v 22:30 | Tess

Snídaně: Káva (té se prostě nevzdám!!!!),
kiwi,celozrný chléb s lučinou
Oběd: smažený hermelín,brambor
Večeře: celozrný chléb,pikantní sýr,lučina, 4x ředkvička
Po celý den zelený čaj a 1x káva(odpolední) :)
.
.
.
.
.
.
.
Vím,že jsme to tím hermelínem posrala jinak by to bylo celkem ucházející.Místo něho nějaký pokrm bez masa.Ale klasika (rodina) mě přehlasovala a nestojím o řeči,že jsem vybíravá v jídle (což jsem :D ). Později by došlo na podezřívání (na které stejně jednoho dne přesto dojde) a následný skandál,který by byl tak vyhrocem až by ho slyšeli sousedi ve 2.patře a to je to oč fakt nestojím! Ale slibuji,že se ppolepším,jelikož špatný období je doufám zamnou O:-)

19.9.

19. září 2013 v 23:14 | Tess |  Diary


Snídaně: chléb s cizrnovou pomazánkou,káva
Oběd: kuřecí kostky s koriandrem,zelené fazole + 1/2 červené papriky
Večeře: konzerva tuňáka v rostliném oleji,tmavý dalamánek, horká čokoláda

Jak to všechno začalo....

15. září 2013 v 17:23 | Tess |  Diary
S Anou se kamarádím zhruba od 13ti let.Tenkrát mě to všechno tak nějak popadlo.Byla to taková ta klasika,začátek puberty,trable ve škole a ve vztazích všeho druhu.Nikdy jsem nepatřila mezi děcka,který byly hubený.vždycky jsem byla tak trošku oplácaná (děkuju rodičům) a tak se není čemu divit,že jsem se přiklonila právě k Aně.Zapříčinily to neustálý hádky,samota a taky mi dost záleželo na názoru ostatních.navíc když jsem viděla kolem sebe hubený spolužačky,měla jsem z toho prostě mindrák.A tak jsem nejdřív občas nesnídala.Pak sem k tomu připojila přestávky bez svačin.O školních oběděch se nedá vůbec vyprávět,v těch se člověk trochu pošťoural a zase to odnesl.Moje přátelství s Anou nedošlo tak daleko,že by si toho rodiče nějak víc všimli a já musela být hospitalizovaná nebo alespoň navštívit psychologa.
Celá záležitost s Anou mi vydržela tak rok a půl,pak jsem měla asi dobré období (dnes už si to vůbec nepamatuju,nevybavuju).Někde kolem toho 16tého roku jsem s tím začala na krátký čas znovu a zase jsem to nezvládla :( (což mě dost mrzí,měla jsem být silná). Dnes je mi 20 a moc se toho nezměnilo,skoro ty samý problémy číhájí a chtějí mě stále polapit.Co mi trochu nahání strach je to,že se nějak pořád nemůžu najít.V hlavě mám spoustu snů,nápadů,jen si vybrat.Moc ráda bych se odstěhovala z Česka,protože mi tu vadí chování lidí,taky jak se oblíkají,vláda a prostě tvrdej postkomunismus až se z toho chce člověku brečet.Ráda bych zkusila podnikat,mít třeba vlastní bar,lákalo by mě návrhářství,potom taky dělat do modelingu,ale copak se to dá když má člověk 172cm a vypadá jak prase na porážku??! Určitě ne!! Musím se vzchopit a konečně to s Anou dotáhnout dál než tomu bylo v předešlých letech.Původně jsem si myslela,že když nebudu sama a najdu si boyfrienda,tak to všechno nějak půjde a Anu vůbec řešit nebudu.Opak je pravdou! O to je to horší,když stále bydlím s rodiči a hlídají mě jak oni tak i BF, utajit se to moc nedá :(
každopádně jsem se vymluvila na to,že bych měla jíst zdravě a zpevnit si svaly.Njeradši bych nejedla vůbec,člověk uštří peníze i čas,který věnuje přípravě jídla a může místo toho cvičit nebo dělat jiný užitečnější a potřebnější věci.Jinak když už jídlo,tak jen čistě Paleo strava.Ta se skládá z masa ,vajec,plodů moře,dále ovoce a zeleniny.Nakonec bobule a ořechy.
Jinak samozřejmě chci cvičit (zpevnit zadek a ruce). A mým asi nejšílenějším přáním je zhubnout opravdu dost,klidně aby mě hospitalizovali a já byla na lůžku a některým osobám se vysmála do obličeje zpoza lůžka.Vím,je to hnusný,ale hůř na tom budu já a né ta osoba,která na mě bude zírat,takže to má jistá pozitiva :D :) Anoo jsem šílená a co?!!
Být wild & free není špatná věc,člověk si má život užít po svém a nenudit se!

10.9. 2013

10. září 2013 v 11:58 | Tess |  Diary
57,5 kg
Snídaně: káva(mléko,cukr),chléb s pomazánkovým máslem
Oběd: 2xmalá kuřecí rolka(se šunkou),trocha amerických brambor,mrkve,hrášek
Večeře: zatím nic

Momentálně se nacházím v jednom z méně příjemných období,kdy dodržovat ANU je ještě víc o nervy než normálně. (vysvětlím v dalším postu). Proto můj jídelníček berete s dost VELKOU REZERVOU. Jinak pokud se Vám taky zdá,že jsou některý věci ve vašem životě dávno ztracený,nevěšte hlavu! Život je dost krátkej na to,abychom se trápili a proto se držte motta: "Be happy and thin,it drives people crazy" !

Something about me

10. září 2013 v 11:39 | Tess |  Me

Zdravím Vás na mém blogu!


Jsem Satanovo sémě staré 20let,co občas nosí svatozář,když je třeba.Ano možná trošku přeháním,ale někdy se divím i já sama sobě,co dokážu :D Miluju Anu a nedám na ni dosputit,ikdyž se to tu atam zvrtne.Však to sami dobře znáte. Ana je jednou z nejlepších přítelkyň jakou mám.Občas si každý potřebujeme vylít to srdíčko,ale né všechna naše tajemství můžeme někomu říci nahlas.
Věřím,že se Vám u mě na blogu bude líbit a kdykoliv budete chtít podpořit,stačí napsat !

Tess