Fuck it!

26. září 2013 v 22:46 | Tess |  Diary

Čtvrtek...už mi utek.Jooo blížíme se do finále tohoto týdne (tedy pracovního). Ač je to u mě neobvyklé, cítím určitou spokojenost v hloubi duše.Tenhle klid už jsem necítila sakra dlouho.Konečně tak nějak vycházejí věci v mým životě,jak bych si představovala :) ....teda až na Anu.Na tu jsem dosti zanevřela :( Jen jsem chtěla mít všechen ten shon zasebou a vrhnout se na to! Ale jak říká jedna moje kamarádka, pokud nezačneš dneska,tak nezačneš nikdy a na tom něco bude!
Včera jsem si koupila pěkný legíny ála džínsy (vel. 38) což je dobré,jen by to chtělo zpevnit ty nožky a bylo by to perfektní!! Perfekcionalismus je jedna z věcí,která mě v životě žene kupředu! Sice jsem v něm teprve na začátku,ale tak začít se nějak musí že? Člověk musí mít nejen vynikající vystupování na veřejnosti a dresscode. Co se oblečení týče,vzhledem k tomu,že jsem tam trochu shopaholik,mám ráda módu a sleduji co se v tomto světě děje,tak mě zarážejí módní kreace v českých ulicích.Ať si kdo chce nosí co chce,ale občas je to tak bijící do očí,že to nejde přehlédnout.
..........................

Zpátky k Aně. Musím se donutit kruva už cvičit,jinak budu tlustá jako zbytek naší populace.Je fakt hrůza vidět slečny,který se podřizují módnímu trendu - legíny a k tomu košile či triko a jsou vidět ty jejich OBŘÍ MAXI PRDELE. Ať si kdo chce nosí co chce,ale chce to trošku soudnosti a sebekritiky !!!!!!! Moje Ana nebude až tak úplná díky rodině (to už jsem zmiňovala) ale alespoň ta Paleo strava.

→ asi 150x jsem si zívla → 25000x zívnutí → nemá sílu dál přemýšlet co sem napíšu →
→ ve zkratce: JEZ ZDRAVĚ A HEJBEJ SE TY LÍNÁ MRCHO,PŘECI CHCEŠ BÝT THIN!!! :o)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama