Jak to všechno začalo....

15. září 2013 v 17:23 | Tess |  Diary
S Anou se kamarádím zhruba od 13ti let.Tenkrát mě to všechno tak nějak popadlo.Byla to taková ta klasika,začátek puberty,trable ve škole a ve vztazích všeho druhu.Nikdy jsem nepatřila mezi děcka,který byly hubený.vždycky jsem byla tak trošku oplácaná (děkuju rodičům) a tak se není čemu divit,že jsem se přiklonila právě k Aně.Zapříčinily to neustálý hádky,samota a taky mi dost záleželo na názoru ostatních.navíc když jsem viděla kolem sebe hubený spolužačky,měla jsem z toho prostě mindrák.A tak jsem nejdřív občas nesnídala.Pak sem k tomu připojila přestávky bez svačin.O školních oběděch se nedá vůbec vyprávět,v těch se člověk trochu pošťoural a zase to odnesl.Moje přátelství s Anou nedošlo tak daleko,že by si toho rodiče nějak víc všimli a já musela být hospitalizovaná nebo alespoň navštívit psychologa.
Celá záležitost s Anou mi vydržela tak rok a půl,pak jsem měla asi dobré období (dnes už si to vůbec nepamatuju,nevybavuju).Někde kolem toho 16tého roku jsem s tím začala na krátký čas znovu a zase jsem to nezvládla :( (což mě dost mrzí,měla jsem být silná). Dnes je mi 20 a moc se toho nezměnilo,skoro ty samý problémy číhájí a chtějí mě stále polapit.Co mi trochu nahání strach je to,že se nějak pořád nemůžu najít.V hlavě mám spoustu snů,nápadů,jen si vybrat.Moc ráda bych se odstěhovala z Česka,protože mi tu vadí chování lidí,taky jak se oblíkají,vláda a prostě tvrdej postkomunismus až se z toho chce člověku brečet.Ráda bych zkusila podnikat,mít třeba vlastní bar,lákalo by mě návrhářství,potom taky dělat do modelingu,ale copak se to dá když má člověk 172cm a vypadá jak prase na porážku??! Určitě ne!! Musím se vzchopit a konečně to s Anou dotáhnout dál než tomu bylo v předešlých letech.Původně jsem si myslela,že když nebudu sama a najdu si boyfrienda,tak to všechno nějak půjde a Anu vůbec řešit nebudu.Opak je pravdou! O to je to horší,když stále bydlím s rodiči a hlídají mě jak oni tak i BF, utajit se to moc nedá :(
každopádně jsem se vymluvila na to,že bych měla jíst zdravě a zpevnit si svaly.Njeradši bych nejedla vůbec,člověk uštří peníze i čas,který věnuje přípravě jídla a může místo toho cvičit nebo dělat jiný užitečnější a potřebnější věci.Jinak když už jídlo,tak jen čistě Paleo strava.Ta se skládá z masa ,vajec,plodů moře,dále ovoce a zeleniny.Nakonec bobule a ořechy.
Jinak samozřejmě chci cvičit (zpevnit zadek a ruce). A mým asi nejšílenějším přáním je zhubnout opravdu dost,klidně aby mě hospitalizovali a já byla na lůžku a některým osobám se vysmála do obličeje zpoza lůžka.Vím,je to hnusný,ale hůř na tom budu já a né ta osoba,která na mě bude zírat,takže to má jistá pozitiva :D :) Anoo jsem šílená a co?!!
Být wild & free není špatná věc,člověk si má život užít po svém a nenudit se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mike Mike | 18. září 2013 v 15:31 | Reagovat

Ahoj,
zajimavé články...resp. Ty mi připadáš zajímavá. V podstatě se názory shoduji s Tebou, jen můj pohled je trochu širší.
Moc dobře znám, jak je těžké něco se sebou dělat v prostředí rodičů. Dokud jsem se neodstěhoval, také se mi nemohly podařit větší změny. Nejsem Ana-boy..vlastně naopak. Bodybuilding a Ana jsou si ale hodně podobné. Rozdíly jsou jen v množstvích - ať jde o jídlo, nebo o aerobní i silový trénink.
Myšlenka zhubnutí do hospitalizace je vážně trochu crazy, ale kostnatá holka, je sexy ]:->
Když budeš chtít někdy pokecat / podporu, můžem se spojit :)

2 Tess Tess | 20. září 2013 v 0:22 | Reagovat

Ano jsou si hodně podobné.Pro ženy bych to nazvala spíš Fitspo.Myšlenka hospitalizace je crazy,ale někteří lidé si neuvědomují to co mají,až když to ztratí (v tomhle případě by to byla možnost ztráty). Kostnaté slečny vypadají lépe než ty co mají nadváhu 50kg.
Co se týče spojení a podpory zvedám obě ruce ai nohy a říkám ANO! Podpora je důležitá,obzvlášť na začátku :)

[1]:

3 Mike Mike | 20. září 2013 v 0:34 | Reagovat

[2]:
Super :) Máš tu na sebe nějaký kontakt? Co se týče podpory, řekl bych že podpora podrží, ale takové to zatracování to teprv nakopne. Když někdo řekne "na to nemáš", o to víc chceš. Když někdo řekne, že vystouplá žebra znamenají, že už je holka moc hubená - o to víc chceš ta žebra vystouplá mít!
Jinak 172 je super výška, snad z tebe bude jednou super thispo :)

4 Tess Tess | 20. září 2013 v 19:04 | Reagovat

Negativní poznámky velmi pomáhají! Jinak mě můžeš kontaktovat na mail: blair666@centrum.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama