Únor 2014

po 24.2.

24. února 2014 v 23:37 | Tess |  Diary
Váha: 54,2kg (po jídle)

Sn. káva

Sv. kafe + zapečený croassant se šunkou a sýrem

Ob. nakládaný hermelín
+ krjaíc chleba


Vc. - nic20.2.

21. února 2014 v 0:28 | Tess |  Diary
Váha: 54,6

Sn. jogurt + kafe

Ob. ryba ve strouhance se sýrovou omáčku (uvnitř)
+salát


Vc. půl pytlíčku chipsů


Pohyb: chůze (venku a v oc)


Snad ta váha zítra bude lepší ikdyž jsme si dala ty chipsy,ale mám tak nervy na drnac, že jsem si řekla, že si musím dát něco nezdravého.

19.2.

19. února 2014 v 23:20 | Tess |  Diary
Sn. 1/2 slunečnicový chléb - pomazánka alnatura
2/2 lučina
+latté

Ob. půl bujónu v horké vodě

Sv. 2kostky čokolády
+margot (energie na plavání)Vc. 1/2 slunečnicový chléb - lučina
2/2 máslo, sýr

Pohyb: 1h plavání

18.2.

18. února 2014 v 22:24 | Tess |  Diary
Váha: 54,5kg

Sn. bananán + čaj

Ob. tofu + mexická zeleninová směs

Mls: gumítci

Vc. 3x toust
1x se šunkou a sýrem
2x s jablkemMůj strop !

18. února 2014 v 0:30 | Tess |  Diary
Váha: 55,5kg
(nechápu,ale ais oc žeru enbo mám v sobě tunu zadržený vody...deptá mě to!)

Sn. jogurt + kafe

Ob. polévka
domácí čína

Sv. pár čokopiškotů


Vc. nic

Pohyb: 40 posilování zadek, rychlá chůze venku + výšlap šíleně dlouhých eskalátorů v metruProč název článku "Můj strop" ?
Ano jsem na pokraji svých sil. Momentálně píšu tenhle post totálně unavená (bez energie ze zasranýho jídla). Nevím proč, ale v létě jsem byla schopná se držet a jíst zdravé jídlo a nějak se to záhadně vytratilo. Zhubla jsem tenkrát rychle. Dostala jsem se do fáze 54-55kg a dál to prostě nejde. Jak by taky mohlo, když dělám vše špatně!
Momentálně jsem unavená a cítím prázdnotu v žaluduku, ale ani nemám na nic chuť, ani byhc nebyla schopná cokoliv sníst...bylo by to moc namáhavé. Znít o vtipně ale ano, jsem tak unavená, že ani konzum bych nezvládla. Pšíu a píšu a přijdu si tak trochu jako smyslu zbavená :D

Můj osobní život momentálně stagnuje na všech frontách. Po tom co jsem od října minulého roku měla 5x zasebou angíny, asi 4x antibiotika, je mi mnohem lépe. Doufám,že nemocná dlouho nebudu, protože ač se to nezdá, tělo to celkem dost zruinuje! Jediné co je špatné, je můj nízký tlak, který mě pronásleduje na každém kroku :(
Samozřejmostí jsou špatně fungující cévy, aneb důvod studených rukou. Nízký tlak je spojený s hypotenzí, na kterou se musí užívat léky. Moje hodnoty jsou prý v normě, ale občas mi to nepřijde. Hlavně je možné, že můžu mít problém se srdcem (slabé srdce). Ne , že byhc byla takový pesimista a hypochondr, ale znáte to. Člověk nikdy neví :( Osobně mě to děsí a na žádný vyšetření se vážně nechystám.

Jediný co mě sere jsou osobní problémy, škola - ještě mi chybí jedna zkouška :( hlavně to jídlo, že jím prostě to co nemám, z důvodu toho,že se obávám, že rodiče budou mektat, když jim sdělím, že si budu dělat svoje vlastní a taky hlavně z hlediska peněz. Jooo furt se řeší peníze...je to děs. Spolu s jídlem taky mě sere cvičení, když mi není dobře nebo občas na to nemám náladu, tak prostě necvičím.

Máte nějaké rady jak se k tomu cvičení dokopat? :)
15.2.

15. února 2014 v 22:09 | Tess |  Diary
Váha: 54,8 :´((((((((

Sn. houska
1/2 humus
2/2 šunka
+kafe


Ob. polévka - brokolicová
kuřecí noha kořeněná + rýže

Sv. bábovka, tuny bábovky (aneb zajídáme svá dramata :D )

Vc. 4x bruschetta


Nemám absolutně energii na nic. Cvičení dnes neproběhlo. Bolí mě trošku v krku. Příští týden je ve zmanení 4 stěn a učení se na zkoušku :( už ji chci mít konečně zasebou safraaa!!!!

Dnes jsem dopoledne uklízela a nic jiného a jsem děsně unavená a cítím se slabě :( Měla jsem v plánu cvičení, psaní článku + tvorbě mého mého projektu, taky si přečíst pár povídek z knihy. A co dělám místo toho? Hledám cvičení v nějakém fitku, co by mě zaujal, jaký program. Zatím jsem nic nevybrala. Jsem online (aneb život online s fb) a dead line v hrobě, bez fb prostě dneska nežiješ !
Bolí mě v krku, je to k vzteku. Možná proto se cítím tak slabě a mizerně.
Pustím si tak 2 díly svého oblíbeného seriálu a zjevně upadnu do kómatu.
Občas mám chuť jít spát strašně brzy jen proto, že nechci přemýšlet nad sračkama, který se v mým životě dějou. Nemám v tu chvíli energii na cokoliv - učení, uklízení natož bezduchý cvění před sebe.
Ana je jediná silná opora, která mi může pomoct a já se jí vzdaluju. Ptám se proč ?

Mějte hezký víkend kočky :)14.2.

14. února 2014 v 22:10 | Tess |  Diary
Váha: ?

Sn. chléb
1/2 - jarní lučina
2/2 - humus

Sv. krajíc shleba se salámem a sýrem


Ob. gulášová polévka


Sv. houska
1/2 humus
2/2 sýr + sušená rajčata

Vc. kuskus se zeleninou
tatranka :´(

Pohyb: xTotálně jsem to posrala!
Dneska jsem měla takovou žravou a nula energie na cvičení, že jsem to prostě a jednoduše vzdala a najedla se. Štve mě to, neskutečným způsobem ! :( Asi nějak tuším čím to je. Každopádně se musím sakra vzpamatovat, jíst normálně kurva cvičit!!!!!!!!!!!

Snad jste dnes měly lepší den než já holky :)

13.2.

13. února 2014 v 9:50 | Tess |  Diary
Váha: ?

Sn. 2x tmavý chléb
1. máslo, šunka
2. jarní lučina
+kafe


Ob. filé se špenátem ve strouhance, brambor

Sv. 3x sušené rajče,
trjoúhelníček sýra

Vc. 1x paprika plněná tvarohovou směsí
(tvaroh, koření - sladká paprika, jarní cibule)

Pohyb: v plánu mám cviky na nohy,ruce a zjevně přidám i něco na zeštíhlení pasu, ikdyž byhc ráda ještě nějaké cviky na zadek, ale po těch na nohy toho budu mít až dost :D protože i tím se tak trochu posiluje zadek, takže to nechám třeba na zítra tu partii (prdelínu) :)


Doplnění:
Odpoledne mi to vážně ulítlo ! :( Měla jsem úplně pocit,že sežeru co vidím. Každopádně jsem se snažila udržet. Jinak mám pocit, že jsem nějaká tlustá, nacpaná, cítím se jak balón achjooo :( Potřebuju dát dolů 2kg...ano v některých případech je to třebas voda, ale já to chci prostě dolů...ten tuk. Pka jen zpevňovat a zpevňovat ! Můj nový cíl je 52kg a pak zpevňování a zdravá strava v malých dávkách několikrát denně. Snad se mi podaří do léta mít vysněnou figuru a nestydět se na bazénu v plavkách. Kde jsou ty časy, kdy jsem to nějak neřešila....?

Každopádně se těším na jaro - plné sukní a šatů, koženkových bundiček.Těším se na procházky v parku a centru. Na sluníčko, která nám všem dodá energii. a hlavně potom na přicházející léto!!! Miluju tyhle dvě roční období ! :)


12.2.

12. února 2014 v 11:13 | Tess |  Diary
Váha: 54,6kg :(( (aneb včera jsem to s večeří přehnala možná mi rostou svaly :D )

Sn. jogurt, kafe


Ob. kuře na kari + brambory


Sv. gumítci (malý pytlíček)


Vc. 9nugetek + kari omáčka

Pohyb: posilování - waist, thigs & arms :)

Ráno jsem měla co dělat abych do sebe vpravila celý jogurt. Oběd jsem teda nějak taky snědla. A pozdě odpoledne jsem se nechala zlákat na ty posraný nugetky :/ fakt mám z toho výčitky, navíc ještě ta váha... No hrůza. Nejradši bych nejedla vůbec, ale to neleze, když nejsme doma sama a jím vždy v obýváku. It sucks ! :(

11.2.

11. února 2014 v 16:07 | Tess |  Diary
Váha: 53,8kg (konečně je tam trojka!!! jupíí :)

Sn. nedojedený twistr z minulé noci
(jsem prase, ale stálo to dost peněz, tudíž je je vyhodit do koše)

Ob. půl kuřecího prsa + salát


Sv. jahodová makronka


Vc. noky se sýrovou omáčkou

Pohyb: posilování - zadek a ruce