Můj strop !

18. února 2014 v 0:30 | Tess |  Diary
Váha: 55,5kg
(nechápu,ale ais oc žeru enbo mám v sobě tunu zadržený vody...deptá mě to!)

Sn. jogurt + kafe

Ob. polévka
domácí čína

Sv. pár čokopiškotů


Vc. nic

Pohyb: 40 posilování zadek, rychlá chůze venku + výšlap šíleně dlouhých eskalátorů v metruProč název článku "Můj strop" ?
Ano jsem na pokraji svých sil. Momentálně píšu tenhle post totálně unavená (bez energie ze zasranýho jídla). Nevím proč, ale v létě jsem byla schopná se držet a jíst zdravé jídlo a nějak se to záhadně vytratilo. Zhubla jsem tenkrát rychle. Dostala jsem se do fáze 54-55kg a dál to prostě nejde. Jak by taky mohlo, když dělám vše špatně!
Momentálně jsem unavená a cítím prázdnotu v žaluduku, ale ani nemám na nic chuť, ani byhc nebyla schopná cokoliv sníst...bylo by to moc namáhavé. Znít o vtipně ale ano, jsem tak unavená, že ani konzum bych nezvládla. Pšíu a píšu a přijdu si tak trochu jako smyslu zbavená :D

Můj osobní život momentálně stagnuje na všech frontách. Po tom co jsem od října minulého roku měla 5x zasebou angíny, asi 4x antibiotika, je mi mnohem lépe. Doufám,že nemocná dlouho nebudu, protože ač se to nezdá, tělo to celkem dost zruinuje! Jediné co je špatné, je můj nízký tlak, který mě pronásleduje na každém kroku :(
Samozřejmostí jsou špatně fungující cévy, aneb důvod studených rukou. Nízký tlak je spojený s hypotenzí, na kterou se musí užívat léky. Moje hodnoty jsou prý v normě, ale občas mi to nepřijde. Hlavně je možné, že můžu mít problém se srdcem (slabé srdce). Ne , že byhc byla takový pesimista a hypochondr, ale znáte to. Člověk nikdy neví :( Osobně mě to děsí a na žádný vyšetření se vážně nechystám.

Jediný co mě sere jsou osobní problémy, škola - ještě mi chybí jedna zkouška :( hlavně to jídlo, že jím prostě to co nemám, z důvodu toho,že se obávám, že rodiče budou mektat, když jim sdělím, že si budu dělat svoje vlastní a taky hlavně z hlediska peněz. Jooo furt se řeší peníze...je to děs. Spolu s jídlem taky mě sere cvičení, když mi není dobře nebo občas na to nemám náladu, tak prostě necvičím.

Máte nějaké rady jak se k tomu cvičení dokopat? :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estella Estella | Web | 18. února 2014 v 17:14 | Reagovat

Tess, zkus třeba vynechat pečivo, přijde mi, že po něm saháš docela často a z mé zkušenosti, když se vynechá, udělá to hodně. Někdy fakt nechápu, proč jde váha nahoru... To cvičení půjde, jak se trochu oteplí, zas mhonem líp, bude větší motivace, uvidíš. Hlavně ať jsi v pohodě psychicky, abys nebyla zase nemocná, teď je období, kdy se chytají nachlazení snáz.

2 Tess Tess | 18. února 2014 v 21:44 | Reagovat

[1]: Od malička jsem naučená jíst rohlíky a chleba, takže se není čemu divit :( Ale když si dám tmavý chléb se semínky,tak to není zas taková tragédie.
Cvičneí půjde, určitě. Hlavní je ta psychika, pak jde všechno líp. Hlavně bych další nemoc už asi nezvládla.Minulý rok byl pro mě fakt zlo. Mám pocit že jsem slabá ještě teď :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama