víkend 29.-30.3.

30. března 2014 v 23:15 | Tess |  Diary
Měla jsem v plánu napsat delší článek, ale jsem děsně unavená.
Málo jsem spala, pak taky dělala nějaký ty domácí práce. Zjisitla jsme že nemám hotový úkol na jeden předmět tak jsem se s tím začala lopotit a jsem vám holky tak dead, že to asi dopíšu až ráno.
Jak ? To orpavdu netuším, musím se pořádně vyspat ! Max přijdu prostě pozdě, ale donesu to na hodinu. Jiná možnost není.

Co se jídla týká je to děs - v mojí halvě a taky vůbec celkově složení jídla.
Dnes jsem se vážně přežrala jako to prase. Takovou večeři jsem neměla ani když jsem měla těch 58kg, to mě fakt vyděsilo,ale nebojte těhotná fakt nejsem :D Ikdyž to na tomnožství tak vypadalo.

Zítra vás všechny oběhnu, (s) mějte se srdíčka ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sunshine Sunshine | Web | 31. března 2014 v 17:14 | Reagovat

Snadno se to říká, ale hůř činí, kouřím už pět let..A nejen, že je to příšerný zlozvyk, ale když nekouřím třeba den tak jsem na zabití. S mámou jsem se snažila mluvit, ale ona všechno bere jako útok na ni. Je to vážně bezvýznamný..
Snad jsi všechno zvládla v pořádku a spánek určitě nezanedbávej, dlouhobě to nedělá dobrotu. Taky se měj krásně :* A doufám, že tě to přejídání přejde. Třeba to ani tak hrozné není, ale jenom jak říkáš v tvojí hlavě

2 Tess Tess | E-mail | Web | 31. března 2014 v 22:53 | Reagovat

[1]: 5 let je docela dost dlouhá doba. Já to sice zkusila a nijak mě to neuchvátilo, za co jsem ráda. Čas od času si dám vodnici a to je o něčem jiném, je to příjemný odreagování :)  Ach ty matky! Já jsem to dřív řešila s psycholožkou a asi byla chyba matku nepozvat na sezení, ale co. Bála jsem se, že by stejně nešla. Navíc jsem se snažila náš vztah zlepšit, ale taky jsem to vzdala. Tudíž naprosto chápu tvou situaci :)  Joo spánek je důležitej, ale tak přišla jsem si po party a 5ti hodinách spánku ok, ještě jsem mámě barvila vlasy :D Jen večír to na mě nějak dolehlo a dnes jsem byla K.O. že jsem nešla ani do školy :( Ale další dny to bude jistě lepíš. Jinak to jídlo...bylo toho fatk dost 2xtortila se zeleninou a 2malé krajíčky slunečnicového chleba s alnatura pomazánkou. Prostě prase. Nevím kde se ve mě vzal ten vlčí hlad. Nevíš čím by to mohlo být? Do teď jsem se nějak držela. Celkem mě to dost štve :((

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama