Květen 2014

Žiju !!!!!

29. května 2014 v 22:32 | Tess |  Diary
Ahoj kočky moje ! =)

Teď nemám moc času, buď jsem v práci nebo se snažím připravovat na zkoušky. Čekají mě ještě 3 příští týden, tak snad to zlvádnu a budu mít už klid, držte mi palce :)
A co já a jídlo??? Noo jsme spolu na ostří nože :/ papám, nejsem moc Ana, vlastně mě napadá otázka zda jsem jí někdy byla.
Byla jsem fakt někdy Ana???! Asi ano, ale nějak jsem se z toho dostala, vycouvala. Celkem mě to štve, občas i znervozňuje, ale co nadlěám že? Maximálně se k ní můžu vrátit. Ikdyž musím podtknout, že jsem v období mnoha osobních problémů najela na jídlo, abych se dala psychicky do pohody. Dosáhla jsem hranice 53kilo a byla s nervama a psychikou fakt na dně. Zní to vážně šíleně, že mi jídlo pomohlo překonat ty špatný stavy, ale teď jsem určitě vyrovnanější než tehdy. Zároveň mě to děsí,protože po dlouhé odmlce jsem se zvážila a měla jsem 55-56kg. Břicho jsme nikdy neměla vypracované, ale teď tam cítím ten špíček :/ děsně mě to ser**** štve :D Sice můžu žíct, že jsem stále hubenější než část holek, které vidím na ulicích, ale taky často spatřím ty hubenější a mám na sebe vztek. Každopdáně mám dost pohybu v práci, běhat i těch pár hodin na place dá tělu zabrat. Alespoň něco. SPíš si chci z brigády zaplatit již už milionkrát zmííněné aktivity, abych s tím nemusela otravovat rodiče.
A jéééje, už je půl 11té, to abych šla honem navštívit koupelnu a hurá na kutě, páč ráno vstávám do worku..

Neměla jsem moc čas vás všechny oběhnout a psát komentáře, ale jak se naskytne troška času tak to napravím. Tak mi to prosím nemějte za zlé O:-)
Mám vás všechny ráda zlatíčka :3 , držte se
vaše Tess ♥

shrnutí 19. - 23.5.

23. května 2014 v 21:29 | Tess |  Diary

Avicii ♥
mít ho tak za muže oooch, je skvělý !!!!!


Ahoj hubňulinky =)

Omlouvám se, ale jak jsem již v předešlém postu jsem vám psala, že sem nebudu stíhat přišpívat ak často. To víte, škola - zkouškové a když se zrovna neučím tak jdu do práce. Napřed jsme nadávala, že žádná není a teď je jí celkem dost. Typická žena, neví co chce :D Néééé ale tak chápete, někdy si toho naložíte víc než můžete zvládnout. Ale já se s tím hodlám poprat. Alespoň budou nějaké penízky na aktivity ( fitko, tenis a bikram jóga). U té jógy mě nadchla jedna kolekce oblečení určeného přesně pro jógu, mají fakt parádní kousky jukněte tady =)
Co se jídelníčku týče, je to děs. Aspoň tedy dle mého. Ráno sním buď jogurt nebo nějakou kaiserku se šunkou, žervé, sýrem a oběd bývá normální. Večeře ai tak na stejno jako snídaně. Pohyb mám jen kmitání v práci (celkem 4h na nohou) což není mnoho, ale lepší než drátem do oka že? Každopádně po zkouškách se chci vrhnout na některé z aktivit napsaných výše ! Žádné plané kecy a hezky makat! Pevný zadek a hubené ruce v supermarketu nekoupím.
Dnes jsem se po práci ze sebe udělala zase člověka a po dlouhé době sem si dobarvila vlasy jupííjééé !!! :D Zítra do práce zas a ještě se učit na zkoušku, noo jsem na sebe zvědavá. Jinak taky bych ráda obohatila svůj soukromý život, ale jak se zdá...když máte jedno nemůžete mít druhé. Taky vám to tak někd přijde?
Jdu vás oběhnout,
hezký víkend všem a mějte se famfárově ♥

17.5.

17. května 2014 v 18:49 | Tess |  Diary
Sn. 2x slunečnicový chléb
1x šunka
1x lučina

Ob. fazolová polévka
zapečené brambory s brokolicí


Vc. doplním edit! 4x slunecnicovy chleb (sunka a humus) chleb je toustovy ale slunecnicovy se seminky...noo jeste padla nejaka sladka nerest..ujely mi nervy :(

16.5.

17. května 2014 v 18:34 | Tess |  Diary

Sn. nepamatuji si :D

Ob. gnochi s omáčkou a kuřetem
(v rychlém občerstvení, malá porce a celkem postrašené, takže žádné drama)

Vc. špagety s rajčetem, bazalkou a kozím sýrem
(ňam ňam, sýr byl božíííííííí !!!!!)


Ahoj hubňulinky !
Vstávala jsem včera totiž brzy a šla něco zařizovat. Snídala jsem až po příchodu domů, ale už nějak nevím, co to bylo :/ Nojooo ta skleróza, dje to smenou z kopce :D

Vaše Tess ♥

15.5.

15. května 2014 v 23:44 | Tess
Ahoj kočky moje !

tak dneska je den č. 2 kdy jsem děsně znavená. Nevím asi to bude počasím a taky nic moc oběděm, co jsem jedla. Test jsem nějak napsala, výsledek zatím neznám. Noo uvidíme. Zítra ráno bych měla mít nějaké vyřizování, ale nechce se mi brzy vstávat, vím jak to dopadne, budu dead jako dneska...jenže asi mi nic jiného nezbyde. Jinak příští týden bude nabitý, takže asi tu nebudou články každý den :)

Jinak dnešek vypdala asi takto:

Sn. 4kolečka celozrné bagety
2x se šunkou (1 kolečko)
2x s mazacím sýrem
(je tučný, ale neměla jsem v plánu velký oběd..takže chápete)


Ob. activia jogurtový nápoj
+ corny třešňová (ňam :)


Vc. chlebík :(
se šunkou a lučinou
+ jáhlouvá koule obalené v kokosu (jakože zdravý moučníček :D


Noo ta večeře to poslala vše do outu, ale můžu vám říct, že mi bylo celý den tak děsně, že bez té večeře, bych vám tu ten článek nepsala. A taky bez tří káviček. Holt bez velkého přísunu jídla to jde jen do určité chvíle...

Každpádně se mějte hezky a zítra začněte den s odhodláním ustoupit všem špekům a špekounům. NEbudeme přece jako oni !!


Vaše Tess ♥

14.5.

14. května 2014 v 20:07 | Tess |  Diary
Ahoj holky, dneska to bude ve zkratce !

Sn. 2x rýžový chlebíček politý čokoládou

Ob. filé + kuskus s bílým jogurtem a rajčetem

Vc. kaiserka
1/2 se šunkou
2/2 se sýrem


zítra mě čeká testík, tak hurá jdeme se učííííít :D :/

Pac a pusu všem Vaše Tess ♥

Nový týden - 13.5.

13. května 2014 v 22:25 | Tess |  DiaryAhoj holky !

Za dnešek se musím pochválit, snažila jsem se a mám ze sebe celkem dobrý pocit :) Chce to i ostantní dny, ale ještě je doladit a bude to na pohodu.

Sn. jogurt

Sv. plátek šunky

Ob. polévka - vývar

Sv. plátek šunky

Vc. 2x malé tortily se zeleninouVaše Tess ♥Rekapitulace minulého týdne 5. - 11. 5.

12. května 2014 v 23:40 | Tess |  Diary
Ahoj holčiny moje ! :)

Tak nám týden uběhl a je nutno udělat jeho malou rekapitulaci. Pvní 4 dny to celkem šlo, ikdž jsem necvičila..ano což jsme měla. Neb správné any = 0% jídla + 100% pohybu ! Následující dny jsem se snažila udržet alespoň v množství, když už né v pestrosti stravy. Páteční vážení ukázalo 54,6kg :/ Noo není to njehorší, ale taky žádná sláva. Jsem na sebe málo tvrdá, potřebuju drezůru a disciplínu! Když vidím ty vaše jídelníčky, zmocní se mě vztek, že já jsem to hladové nenažrané prase a potřebuju do sebe něco furt rvát. Přitom je to mnohdy zbytečné. Bohatě stačí cukry, občas maso, výjiměčně nějaký škrob a tělo si to nějak už přebere. Mě to prostě ne a ne jít. Dřív (už jsem zmiňovala) jsem snědla 1x jogurt denně a dneska jsou z toho hotový hody o třech chodech, pokud nepočítám něco ke svačině (klidně i gumítky).
Jedním slovem KATASTROFA!
Potřebuju jen o tom nemluvit, ale konat !

Dnes jsem se chtěla podívat na ceny bikramjógy (stránky se předělávájí...???!!!! grrr! ) a ještě na fitko a tenis, ale zatím sem se věnovala škole. až dopíšu tnehle článek, vrhnu se na to (pokud tedy neusnu :D).

Jinak vám moc všem chci poděkovat za komentáře, jste zlatíčka ♥
(ještě na ně půjdu rychle dodatečně odpovědět).


Jinak přikládám můj oblíbený song, možná se vám bude líbit (nejen song ale i boží žena - zpvěačka :))
Vaše Tess ♥


den č. 3

7. května 2014 v 22:04 | Tess
Ahoj kočky moje :)
Doufám, že se vám dnes dařilo (po dopsání článku vás půjdu oběhnout). Mě se dařilo/nedařilo ne nevím, posoudíte sami. Každopádně jsem dneska zase nějaká dost znavená a to je teprve 22h o_O Asi to bude tím počasím. Ikdyž ani dnes nemám moc nejlepší náladu, teda měla jsem jí do té doby, než jsem vedla malou emocionální výměnů názorů (tak říkám hádce :D ) s mojí matkou. Už mě to vše tak vysiluje a unavuje. Snažím se najít si job a fííí do podnájmu, ovšem není to taková sranda, jak se může na první poheld zdát. Jsem zatím ani ne v poloviční fázi, držte mi palce ať to moc dlouho netrvá.úterý 6.5.

6. května 2014 v 22:10 | Tess |  Diary
Ze dnešního dne sice nemám úplně největší radost, ale už s tím nic nenadělám. Ostatně započlao to špatnou snídaní, ikdyž některé z vás by mohly říct, že to není tak katastrofální. Každopádně můj plán na následující2 dny je jíst opravdu střídmě jako v toto pondělí, abych si o víkendu mohla dopřát posezení s přáteli. (nebojte, nejde o žáné žranice nýbřž o pár přtelských drinků :D I tak budu muset ten den něco sníst :/ ale bez toho by to zkrátka nešlo. Budu se i tak krotit.
No a dnešní jídelníček?

Sn. kaiserka,
1/2 - 1 plátek šunky,
2/2 - paprikový tvaroh

Ob. zeleninový salát s kuřecími nugetami (nuget bylo asi 5ks přičemž homemade výroba, jojo zlatá kantýna u nás ve škole)

Vc. polévka (maxi porce :(