Úvaha

15. června 2014 v 21:30 | Tess
Napadla mě jedna věc !
Už jsem ji slyšela od jendé ana slečny, což bylo moc fajn. Kdyby existovalo nějaké místo - něco jako sanatorium neob spíš Ana squat, kde bychom žily všechny pohromadě a měly bychcom od jídla klid. Mohly bychom třeba chodit do školy, ale žily bychom pod jednou střechou a navzájem se podporovaly a byly bychom tak víc v klidu. Bylo by to super ne? =)

Za mě musím říct, že je tu další léto a to mě děsí. Jelikož každé léto se dycky něco stane. Snad ještě žádné nebylo bezproblémové :/ Musím uznat, že už mám pokrk školy !!!!! Už mě to začíná fakt štvát a lízt na nervy. Už na to nemám sílu, stejně můj mozek už toho tolik nepojímá a myslí na různý kravinky a né na to důležitý. Taky chodím do práce, částečně (brigáda) a né že by mě to vyčerpávalo, ale tak být prá hodin na nohou taky není bez úhony. No a hádky doma kvůli všemu. Zkrátka jsme už vyčerpaná a a asi jsem přesáhla svůj limit. Čekám, kdy se z toho složím :D
Chtěla jsem se dnes učit, ale byla jsem sotva schopná připravit si materiály :/ pomalu jsem u toho usínala.
JInak jsem došla k závěru, že fakt potřebuju PAUZU ! Hlavně taky vypadnou pryč z města. Kdy to bude? Ví Bůh !
Ale ideální by bylo se sebrat teď hned :D

Jinak původní myšlenka
jsem unavená, potřebuju nějaký restart, refesh. Vím, že to bude znít asi šíleně, ale možná bych byla fakt moc ráda kdybych se dostala na léčení do nemocnice. Moc dobře vím, že by mě tam nutili jíst, ale byla bych daleko od lidí ! Od všech a nemusela bych nic řešit a vůbec na nic myslet. Měla bych jen program tam, procházky a tím by to haslo. Odstřihla bych se od tohohle světa a bylo by snad konečně hej ! Není tomu dávno, co jsem na tom byla fakt zle a věřím tom, že nezačít trošku víc jíst, tak jsem tam do dneška nebo už tu dávno taky nejsem.

Taky máte občas takový pocity? Vysrat se na všechno a utýct pryč od reality?

Vaše Tess ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama